Zdieľanie

Veda v službách krásy Fungujúci elixír večnej mladosti ešte nikto nenamiešal, ale vďaka pokroku vedy sa mu už niektoré ...

authorTASR dateVloženie/úprava Piatok, 09.07.2020 categoryZaujímavosti commentsČítané 112x

Ráno potrebuje pokožka tváre hydratáciu, vyhladenie, zjednotenie farebného tónu a ochranu, večer zase regeneráciu a podporu na obnovu funkčných štruktúr. To všetko poskytuje riešenie Hyalurmed vo forme denného a nočného krému.

Hydratačný denný krém Hyalurmed obsahuje kombináciu vedeckými štúdiami overených látok, ktoré zvyšujú elasticitu a hydratáciu pokožky. Použitá čistá kyselina hyalurónová je schopná preniknúť do horných vrstiev pokožky, kde tvorí ochrannú bariéru zabraňujúcu nadmernému úbytku vody a šarapateniu voľných radikálov. Okrem osvedčeného aloe vera a sladkého mandľového oleja obsahuje tento denný krém DMI (dimethyl isosorbide) – 100 % čisté, ľahko formulovateľné rozpúšťadlo voľného tuku, získavané z kukuričného cukru. Dostane sa cez kožnú membránu a spolu s ním všetky pleti prospešné látky obsiahnuté v kréme – antioxidanty vo forme vitamínov A, E a C, výťažok z aloe vera aj zložky mandľového oleja. Vo výsledku je pleť nielen hydratovaná, ale aj chránená pred vplyvom UV žiarenia. Jemné vrásky sú vyhladené, farebný tón pleti zjednotený a kožné bunky vyživené.

Regeneračný nočný krém s rýchlym účinkom Hyalurmed zas tvorí z väčšej časti 100 % čistý kolagén, ktorý dodáva pokožke pružnosť. Jeho funkciu podporuje extrakt z listov trvalky Centella Asiatica (obsahuje antioxidanty a aminokyseliny), vitamín E, už spomínaný DMI a vzácny olej zo semien ružových kríkov. Olej koriguje tmavé škvrny, hojí narušenú pleť, vyhladzuje jemné vrásky a podporuje aktivitu fibroblastov – buniek tvoriacich kolagénové vlákna. V mladom veku je ich množstvo vysoké, navyše sú navzájom pospájané tesne vedľa seba. S pribúdajúcimi rokmi sa však vlákna stenčujú, vysychajú, rednú. Poznať to aj navonok – póry sú zväčšené, pokožka tenšia, zvrásnená a čoraz menej pružná. Podporou ich tvorby dodávaním kolagénu zvonka sa však tento proces spomaľuje.

Denný a nočný krém Hyalurmed jednoducho zabezpečia pokožke dostatočné množstvo pre ňu prirodzených látok – kyseliny hyalurónovej a kolagénu, aby nechýbali ani v období, kedy ich už telo nedokáže samo produkovať v plnej miere. Výsledky intenzívnej starostlivosti o namáhanú a dehydrovanú pokožku krémami Hyalurmed poznať okamžite a pravidelným používaním sa výrazne zlepší celková kondícia, textúra aj odolnosť pleti tváre.Štítky :

lekari reklama

lekari reklama