Zdieľanie

MoliMed v novom šate: spoľahlivé inkontinenčné pomôcky sme vylepšili Vaše obľúbené pomôcky určené na ľahkú inkontinenciu prinášajú novinku: MoliCare Lady, MoliCare Men a MoliCare ...

authorTASR dateVloženie/úprava Pondelok, 25.06.2019 categoryZaujímavosti commentsČítané 864x

Inkontinenčné vložky majú nový jemný povrch s obsahom aloe vera, ktorý nedráždi pokožku. Pre lepšiu orientáciu vo výbere zo širokého portfólia produktov sa na obale nachádzajú piktogramy v podobe kvapiek, ktoré znázorňujú savosť.  

Produkty slúžia ako pomôcka pri ľahkej inkontinencii. Určené sú preto najmä ženám po pôrode alebo viacerých pôrodoch, mužom po operácii prostaty ale aj všetkým, ktorí doteraz využívali produktový rad MoliMed.

Produkty MoliCare sú vyvinuté s mimoriadnym ohľadom na potreby ľudí s ľahkým únikom moču. Zárukou odbornosti sú dlhoročné skúsenosti značky HARTMANN, ktorá produktom dodáva aj punc kvality. Hoci niektoré ženy pri ľahkom úniku moču používajú menštruačné vložky, tieto neposkytujú dostatočnú ochranu a komfort.

Nové MoliCare Lady, MoliCare Men a MoliCarePad charakterizuje vyššia savosť oproti iným produktom a obsahujú neutralizér zápachu. Rovnako kvalitné, ako tieto produkty budú aj vaše chvíle s rodinou, či čas strávený obľúbenými činnosťami naplno a bez obáv. Inkontinencia totiž nemusí byť prekážkou aktívnemu životnému štýlu.

Dôležité je riešiť komplikácie už v počiatočnej fáze. Vďaka jednoduchšiemu výberu správnych pomôcok na únik moču je to možné.  Ľahkou inkontinenciou trpí približne 150 – 200 tisíc žien na Slovensku. Produktový rad MoliCare je spoľahlivým a kvalitným riešením so širokým portfóliom produktov, z ktorých si vyberie každý.

Produktový rad MoliCare bude dostupný už čoskoro v lekárňach a zdravotníckych potrebách.

Viac informácií o produktoch nájdete na www.hartmann.info alebo na www.moliklub.sk.

Štítky :